6 põhjust, miks tasub valida just meid

14 aastat Eesti turul

1. Me peseme büroo- ja koduvaipkatteid kõige võimsama tehnikaga Eestis!

Tänu sellele suudame me tagada, et vaipkate kuivab täies ulatuses ühe ööga ilma mingite plekkideta ja ebameeldiva lõhnata!


NB! Enamik firmasid, kes ei soovi investeerida kallisse tehnikasse pesevad vaipkatteid ekstraktoritega, mis on ette nähtud mööbli keemiliseks puhastuseks.

Nende masinatega on võimatu vaipkatte materjalist lõpuni välja pesta kemikaalide jääke, liiva ja mustust, kuna masinad pole selleks piisavalt võimsad.

Pärast selliste “firmade” tööd kuivab vaipkate 2-4 päeva, kuivanud vaipkattele jäävad plekid ning ruumis püsib ebameeldiv lõhn, mida saab eemaldada vaid põrandakatte põhjaliku läbiloputamisega!

2. Ainult meie peseme polsterdatud mööblit, madratseid ja vaipu sellisel viisil, et pärast puhastust ei jää pinnale kübekestki kemikaale!3. Erinevalt tavalisest keemilisest puhastusest teeme meie seda vaipu vigastamata, ükskõik milline on nende tüüp ja suurus, isegi siidist vaipu!

Me garanteerime, et värvid vaibal pärast puhastust ei luitu, et vaibaalus ei tule liimist lahti, ei muutu vaiba mõõtmed ja ei teki ebameeldivat lõhna!4. Me transpordime igat mõõtu koduvaipu!


NB! Kui keegi püüab teile pähe istutada mõtte lasta koduvaipa kodus kohapeal puhastada (peale põrandale kleebitud põrandakatte), siis on see kindel märk sellest, et teil on tegu põhitöö kõrvalt raha teenida sooviva isikuga, kellel polegi oma spetsialiseeritud töökoda vaibakuivatiga ja kes soovib oma raha kätte saada ning uttu tõmmata!

Temale ei tee muret, et vaip jääb parketile või laminaadile niiskena lebama ja kuivab pärast sellist “puhastust” 2 kuni 4 päeva!

Selle aja jooksul pundub põrand niiskusest ja vaip hakkab kopitama, eraldades ebameeldivat lõhna ja deformeerudes, halvimal juhul aga kattudes hallitusseentega! Hallitust aga vaibalt juba ei eemalda!

5. Me ei kasuta töös kemikaale, mis sisaldavad lahusteid!

Kõik kasutatavad pesuvahendid on sertifitseeritud.

Pindaktiivsete ainete tase meie kemikaalides ei ületa 15% (nagu tavalises olmepesupulbris), mis vastab EL ökoloogilistele normidele.

Allergiaga klientide jaoks kasutame hüpo-allergeenset tootesarja aromaatsete ainete lisamiseta ja viime läbi täiendava eseme pinna pesu.

NB! Tellimisel on vaja meid sellest eelnevalt teavitada.

6. Me transpordime koduvaipu kliendilt ja tagasi TASUTA!

NB! See pakkumus kehtib Tallinna piires keskmise suurusega vaipadele – kuni 6m2 ja koguses kuni 30 tk.
Tallinna piiridest väljapool arvestatakse transpordi tasu tariifi järgi.

  • Drop files here or
    Accepted file types: jpg, png, jpeg, gif, Max. file size: 10 MB.

    Hinnapäring

    Vastus 1 tunni jooksul!

    Palun lisage allpool puhastamist vajava eseme foto, et saaksime selle põhjal koostada täpse hinnapakkumuse.